دستگاه بدنسازی ایمپالس IMPULSE + { قیمت و خرید}

adminsport
2,081 بازدید

دستگاه بدنسازی ایمپالس: این مطلب از سایت اسپورت گرام در مورد برند معروف دستگاه بدنسازی ایمپالس IMPULSE است در مطالب قبلی درباره دستگاه تکنوجیم و دستگاه بدنسازی هویست HOIST و  صحبت شد با در این مقاله همراه باشید تا در مورد برند ایمپالس مطالب را عنوان نماییم.

معرفی شرکت تولیدکننده لوازم باشگاهی ایمپالس (IMPULSE)

شرکت IMPULSE متعهد به ارائه محصولات رقابتی، خدمات و پشتیبانی فروش برای مشتریان در صنعت تناسب‌اندام است. یک سیستم تولید محصول و خدمات کامل در زمینه تحقیق و توسعه تجهیزات تناسب‌اندام، ساخت، بازاریابی و سلامت ساخته شده است.

محصولات و تجهیزات شرکت ایمپالس به صدها کشور فروخته شده است که شهرت خوب و طرف‌داران وفادار در سراسر جهان به دست آورده‌اند.

باور این شرکت بر این است که اعتماد مشتریان ناشی از پیگیری مدیران مربوطه برای برتری محصول و کشف نیازهای مشتری است.

ایمپالس تأمین‌کننده پیشرو در صنعت سلامت در چین است. یک سیستم محصول و خدمات کامل در زمینه تحقیق و توسعه تجهیزات تناسب‌اندام، ساخت، بازاریابی و فروش، بهره‌برداری باشگاه و مدیریت سلامت فعالیت می‌کند.

شرکت ایمپالس متعهد به ارائه محصولات رقابتی، خدمات و پشتیبانی فروش برای مجریان صنعت تناسب‌اندام و دستیابی به حداکثر ارزش برای مشتریان باتوجه‌به نیازهای آنها است. درعین‌حال، سعی در بهبود کیفیت محصول و تجربه کاربر دارد. این محصولات به صدها کشور و منطقه فروخته شده است و سیستم‌های بازاریابی و پس از فروش جهانی ایجاد کرده است.

شرکت ایمپالس قصد دارد در راستای خدمت به شرکای تجاری خود، مفهوم مشتری اول و اولویت کیفیت را دنبال کند و به تولیدکننده متخصص تجهیزات تناسب‌اندام قابل‌اعتماد برای مشتریان جهانی تبدیل شود.

دستگاه بدنسازی ایمپالس IMPULSE

دستگاه بدنسازی ایمپالس IMPULSE

 

قیمت دستگاه هوم جیم Impulse 

مشاهده لیست قیمت دستگاه های هوم جیم IMPULSE

 

قیمت دستگاه سیمکش impulse

مشاهده لیست قیمت دستگاه های سیمکش IMPULSE

 

قیمت دستگاه وزنه ازاد Impulse

مشاهده لیست قیمت دستگاه های وزنه ازاد IMPULSE

 

بهترین تجهیزات بدنسازی خارجی نو و دست‌دوم

مفهوم طراحی آینده‌نگر و تمرکز بر تقاضای کاربر از ویژگی‌های اصلی شرکت تجهیزات بدنسازی ایمپالس است. این شرکت متعهد است که محصولات و خدمات موردنظر را با قیمتی صادقانه ارائه دهد.

محصولات کارخانه ایمپالس تقاضای اصلی کاربران خانگی و تجاری را پوشش می‌دهند. تجهیزات بدنسازی ایمپالس شامل تجهیزاتی نوآورانه و باکیفیت هستند که شامل تجهیزات کاردیو، تجهیزات قدرتی، تمرینات عملکردی و تجهیزات تمرینی توان‌بخشی هستند.

برای اطمینان از استاندارد و کیفیت محصولات و تجهیزات، ایمپالس مسیر کابل، موقعیت قرقره را برای طراحی مسیر بهتر برخی تجهیزات بدنسازی محاسبه می‌کند که باعث می‌شود محصول با انقباضات طبیعی ماهیچه‌ها مطابقت داشته باشد و در نتیجه به کاربران کمک می‌کند تا به‌صورت علمی و مؤثر تمرین کنند.

ایمپالس با مطالعه و تحلیل توزیع فشار وزن کاربران در وضعیت‌های مختلف نشسته و بررسی رابطه ستون فقرات با وضعیت نشستن راحت، روش‌های تمرینی ایستگاه‌های مختلف را موردتوجه قرار داده و پد پشتی و بالشتک صندلی با طراحی ارگونومیک ارائه کرده است. طراحی ارگونومیک به تثبیت بدن کاربر، تمرکز روی عضلات و بهبود کارایی تمرین کمک می‌کند.

تمامی نکات ذکر شده نشان از کیفیت بالای محصولات و تجهیزات باشگاهی ایمپالس هستند. این تجهیزات در بازار داخلی ایران هم به‌صورت دست‌دوم و نو به فروش می‌رسند و جزو بهترین تجهیزات هستند.

قیمت دستگاه بدنسازی ایمپالس IMPULSE

قیمت دستگاه بدنسازی ایمپالس

لوازم بدنسازی و فیتنس ایمپالس جزو باکیفیت‌ترین و استانداردترین تجهیزات در عرصه ورزش‌های رشته بدنسازی محسوب می‌شوند. این تجهیزات باتوجه‌به اینکه جزو محصولات وارداتی هستند و در داخل ایران تولید نمی‌شوند قیمت ثابتی ندارند. قیمت تجهیزات بدنسازی ایمپالس باتوجه‌به نوسانات ارزی تغییر می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت لیست تعرفه قیمت خرید دستگاه‌های بدنسازی ایمپالس با کارشناسان مربوط اسپورت گرام تماس حاصل نمایید. برای اطلاع از قیمت دستگاه بدنسازی ایمپالس می توانید بخش ها: دستگاه هوم جیم ایمپالس و دستگاه سیم‌کش ایمپالس و همچنین قیمت دستگاه وزنه آزاد ایمپالس مشاهده نموده و برای استعلام قیمت سایر دستگاه ها ما با تماس حاصل نمایید.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از موجودی پیام ارسال کنید یا با ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان واتس اپ

شماره تماس های مشاوره:
09302079595

اسپورت گرام

محصولات جدید را در اینستاگرام ببینید

 

 

آگاهی از آخرین قیمت دستگاه‌های بدنسازی ایمپالس

آن دسته از مربیانی که قصد دارند برای باشگاه‌های بدنسازی خود تجهیزات ایمپالس را خریداری کنند ابتدا باید هزینه‌های مربوطه را محاسبه کنند. اما در حال حاضر به دلیل نوسانات ارز و دلار نمی‌توان لیستی ثابت از قیمت و تعرفه تجهیزات را در اختیار این افراد قرار داد. درصورتی‌که قصد تجهیز سالن ورزشی خود را دارید می‌توانید برای استعلام قیمت با اسپورت گرام تماس حاصل نمایید.

قیمت دستگاه ایمپالس IMPULSE

قیمت و لیست دستگاه‌های بدنسازی ایمپالس

دستگاه‌های ایمپالس تولید داخلی نیستند و ساخت کشور چین هستند. این تجهیزات باکیفیت و استاندارد بالا و طراحی شده طبق اصول ارگونومیک به سرتاسر دنیا صادر می‌شوند. اسپورت گرام به‌صورت رسمی این تجهیزات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و مشتریان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و کارشناسان تماس حاصل نمایند.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از موجودی پیام ارسال کنید یا با ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان واتس اپ

شماره تماس های مشاوره:
09302079595

اسپورت گرام

محصولات جدید را در اینستاگرام ببینید

 

 

دستگاه بدنسازی ایمپالس دست‌دوم

درصورتی‌که قصد دارید از دستگاه بدنسازی ایمپالس دست‌دوم برای تجهیز سالن ورزشی خود استفاده کنید باید قبل از خرید این تجهیزات از سلامت و عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید. این تجهیزات جزو مقاوم‌ترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات بدنسازی محسوب می‌شوند و خرید تجهیزات ایمپالس دست‌دوم هم یک انتخاب خوب است.

قبل از خرید دستگاه بدنسازی ایمپالس دست‌دوم به اصل بودن دستگاه و ایمنی آن دقت کنید. شما می‌توانید برای دریافت آخرین قیمت تجهیزات بدنسازی ایمپالس دست‌دوم با اسپورت گرام تماس بگیرید.

خرید دستگاه بدنسازی ایمپالس IMPULSE

ایمپالس بهترین برند دستگاه و لوازم بدنسازی در دنیا و ایران

تجهیزات تمرینات بدنسازی ایمپالس یک راه‌حل عالی برای نیازهای تمرینی عملکردی متعدد است. تجهیزات ایمپالس برای بهبود قدرت انفجاری، استقامت، سرعت، چابکی و تعادل پویا طراحی شده است. این تجهیزات می‌توانند نیازهای مختلف ورزشکاران حرفه‌ای، تیم‌های ورزشی، مرکز تربیت‌بدنی و سالن‌های ورزشی تجاری را برآورده کند.

برای اطمینان از عمر طولانی، همه محصولات تقریباً ۲۵۰۰۰۰ بار تست خستگی و تست دوام را پشت سر گذاشته‌اند (که بیش از ۱۰۰۰۰۰ برابر EN957 تنظیم شده است). مهندسین و طراحان شرکت ایمپالس بازرسی‌های اولیه مانند بررسی نقطه‌ای و کنترل‌های کیفیت نهایی را در کل فرایند تولید، از جمله خم‌کردن، پانچ کردن، جوشکاری و همچنین برخی از فرایندهای کلیدی دیگر انجام می‌دهد و از کامل‌بودن جزئیات اجزا تا خدمات کلی اطمینان حاصل می‌کنند.

تمام داده‌ها و تصاویر زیر نظر فرایند تولید ثبت می‌شوند. مشتری می‌تواند از شماره‌سریال برای ردیابی داده‌های تولید هر یک از تجهیزات استفاده کند. برای اطمینان از پایداری محصولات در برابر وزن متوسط بدن انسان آزمایش شدند که ایمنی کاربران را به میزان زیادی بهبود بخشید. تمامی این موارد نشان از کیفیت بالای این تجهیزات است و سبب شده جزو بهترین تجهیزات بدنسازی در دنیا باشد.

 

شعبه‌ها و نمایندگی رسمی ایمپالس در ایران

اسپورت گرام به‌عنوان یکی از بهترین نمایندگی ایمپالس در ایران است که برای تجهیز سالن‌های بدنسازی این تجهیزات را به مشتریان عرضه می‌کند. چنانچه قصد تجهیز باشگاه بدنسازی خود را دارید و یا می‌خواهید از دستگاه‌های چندکاره خانگی ایمپالس خریداری کنید، برای اطلاع از قیمت این محصولات با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از موجودی پیام ارسال کنید یا با ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان واتس اپ

شماره تماس های مشاوره:
09302079595

اسپورت گرام

محصولات جدید را در اینستاگرام ببینید

 

 

لیست کامل تجهیزات و لوازم بدنسازی باشگاهی ایمپالس

 • قیمت دستگاه الپتیکال باشگاهی ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه اچ برند ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه بارفیکس ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه تردمیل باشگاهی ایمپالس impulse (راهنمای خرید تردمیل ایمپالس)
 • قیمت دستگاه جلو بازو ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه داخل پا خارج پا ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه اچ ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه جلو بازو لاری ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه جلو پا ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه داخل پا- خارج پا ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه فلای دوکاره ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه لت و قایقی ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه مولتی سرشانه- سینه ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه مولتی هیپ ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه مولتی پشت پا و جلو پا ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پارالل ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پشت پا خوابیده ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پشت پا نشسته ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه کراس جمع ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه دوچرخه نشسته ایربایک برند ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه ساق پا ایستاده ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه ساق پا ایستاده ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه فلای دوکاره ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه لت ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه لت تی و قایقی ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه لت زیربغل ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه مولتی هیپ برند ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پرس بالا سینه ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پرس سرشانه ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پرس سینه ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پرس پا ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پشت بازو دیپ ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه پشت پا خوابیده ایمپالس impulse
 • قیمت دستگاه کات باسن ایمپالس impulse

جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از موجودی پیام ارسال کنید یا با ما تماس حاصل نمایید

مشاوره رایگان واتس اپ

شماره تماس های مشاوره:
09302079595

اسپورت گرام

محصولات جدید را در اینستاگرام ببینید

 

پی نوشت:

دستگاه بدنسازی ایمپالس اصفهان

اسپورت گرام به عنوان تولید دستگاه بدنسازی و همچنین نمایندگی برندهای معروف دنیا و از جمله نمایندگی دستگاه های ایمپالس در شهر های دستگاه بدنسازی ایمپالس اصفهان، تهران، مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه، ارومه، رشت زاهدان و… می باشد. در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید با ما تماس حاصل نمایید.

Rate this post
دسته بندی دستگاه های بدنسازی براساس برند
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره اسپرت گرام

وب سایت اسپرت گرام با سابقه 10 ساله با هدف براورده کردن نیازهای علاقه مندان به ورزش بدنسازی تاسیس شده است تا بتواند دستگاه های مختلف بدنسازی با کیفیت و قیمت مناسب را در دسترس شما عزیزان قرار دهد. امید است با حمایت شما کاربران گرامی موفقیت روزافزون حاصل گردد.

عضویت در خبرنامه

از آخرین پیشنهادها و تخفیف ها با خبر شوید!

تماس با ما

برای مشاوره رایگان خرید و فروش لوازم بدنسازی با ما تماس بگیرید.
شماره های تماس:

09302079595

02122940581

نماد اعتماد الکترونیکی

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت

Jasa penerjemah tersumpah , legalisir dokumen murah, terdekat di Jakarta dan Surabaya. Melayani bahasa Inggris, Arab, Mandarin, Jepang, dan legalisir Kemenkumham.