خرید لوازم بدنسازی

دستگاه بدنسازی
لوازم بدنسازی در اشکال و اندازه های مختلف در بازار به فروش می رسند. برخی از آنها دستگاه هایی بزرگ هستند و کاربردهای چندکاره دارند، برخی قطعاتی ساده و در عین حال بنیادین هستند به مانند: وزنه ها، دمبل و هالتر. هنگام خرید لوازم بدنسازی برای باشگاه یا فضای خانه خود، گمراه نشوید. به دنبال تجهیزات با کیفیت با قابلیت های مورد نیاز خود باشید.

اگر شما به دنبال ایجاد توده عضلانی هستید، می خواهید باشگاهی خانگی بر اساس وزن آزاد داشته باشید، ماشین ها و دستگاه های چند منظوره را از لیست خرید خود خط بزنید. اما اگر دارای باشگاهی بزرگ هستید، کلیه تجهیزات به کار شما می آیند. در زیر به برخی از انواع دستگاه ها و لوازم بدنسازی می پردازیم و به شما در روند انتخاب هر یک برای خرید لوازم بدنسازی راهنمایی های لازم را می دهیم.

انواع لوازم و دستگاه بدنسازی پرفروش
وزنه های آزاد

پرورش اندام بدون وزنه های آزاد غیر ممکن است. سه نوع اساسی وزن عبارتند از:

وزنه های با پوشش لاستیکی – آنها برای محافظت از کف اتاق یا فضای باشگاه شما ساخته شده اند که وزنه هایی آهنی در داخل پوششی نازک از لاستیک هستند. آنها دارای طول عمر بالایی هستند.
وزنه های کاملا پلاستیکی – اینها ارزان ترین نوع وزنه های هستند اما برای استفاده زیاد و داشتن تاثیر گذاری در حرکت ها، مناسب نخواهند بود.
وزنه های آهنی – بهترین گزینه برای کسانی است نگران کف اتاق یا فضای باشگاه خود نیستند. این وزنه های نسبت به کاملا پلاستیکی گران تر و نسبت به وزنه ها با پوشش پلاستیک ارزان تر هستند. دارای طول عمر بالایی هستند.

دمبل

دمبل

دمبل ایروبیک سافت گریپ ریباک Reebok RAWT-11062BL

داشتن مجموعه ای بزرگ از دمبل ها که هر یک در قفسه خود سازماندهی شده است، قطعه جداناپذیر و بسیار محبوب همه ورزشکاران پرورش اندام است. آنها در اندازه های گوناگون طراحی و ساخته شده است. آنها معمولا به دو صورت ساخته می شوند: ۱- پلاستیکی ۲- آهنی.

مدل پلاستیکی آنها نیاز به اضافه کردن وزنه ندارد و به کف اتاق یا فضای باشگاه تان ضربه وارد نمی کند. ولی مدل های آهنی دارای صفخات وزنی (همان وزنه های آزاد) هستند که بسته به مقدار نیاز قابل تغییر هستند. مدل های آهنی به دلیل جنسیت دارای دوام بیشتر و تاثیر بالا در عملکرد ورزشکار هستند (به دلیل چگالی فلز نسبت به پلاستیک)

هالتر

هالتر

هالتر بادی پامپ لزمیلز لزملیز اسمارت لوتوس فیتنس Lotus fitness

هالتر هم به مانند دمبل از محبوبیت بالایی برخوردار است. بسیاری از تمرین های گوناگون بدنسازی بر پایه آنها شکل گرفته اند. هالترها میله های بلند هستند که در دو طرف خود دارای وزنه هایی هستند. استفاده از آنها منوط به حضور وزنه های آزاد است. هدف آنها یکپارچگی در پرورش عضلات در حرکت های گوناگون است.

نیمکت

نیمکت

نیمکت ثابت اس ای جی SEG G1

نیمکت ها از جمله وسائل مورد نیاز هر باشگاه ورزشی است. آنها معمولا به صورت شیب دار یا غیر شیب دار ساخته می شوند. برای حرکت هایی همچون پرس سینه، حرکت های مخصوص هالتر و دمبل و دراز و نشست (دراز و نشست دارای نیمکت مخصوص است) مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت و نرمی در فوم نیمکت بسیار مهم است، زیرا می تواند راحتی بیشتری را برای ورزشکار در طول انجام حرکت به ارمغان بیاورد.

دستگاه های سیم کش

 دستگاه های سیم کش

دستگاه مولتی کراس اینپارس INPARS PV6012

یک سیستم کابل / قرقره با قابلیت های بالا و پایین رفتن، قابلیتی عالی برای پرورش عضلات مختلف بدن است. حرکت های مختلف به مانند: جلوبازو با سیم کش از جلو، جلو پا با دستگاه و قایقی از جمله این دستگاه ها هستند. این تمرین های می تواند بسیار مفید باشد اما این قطعه از تجهیزات بدن سازی برای هدف قرار دادن تک تک عضلات بدن، ضروری است. اگر در حال ساخت باشگاه ورزشی خود هستید، می توانید یک سیستم کابل / قرقره را در لیست تجهیزات و دستگاه های بدنسازی خود قرار دهید.

دستگاه های چند کاره

ماهیت این دستگاه ها برای استفاده چند منظوره برای انجام چندین حرکت تمرینی با یک دستگاه مشخص است. آنها بسیار بزرگ و گران قیمت هستند ولی می توانند به دلیل کاربردی که دارند برای فضای خانه مناسب باشند. اما برای باشگاه بهتر است هر حرکت را با دستگاه مجزا خریداری کنید.

قفسه ها و جایگاه ها

دستگاه جلو بازو تک آرمانی

دستگاه جلو بازو تک آرمانی Armani D10

این بخش ممکن است در گام نخست نادیده گرفته شود، ولی یکی از مهم ترین قسمت های هر باشگاه ورزشی است. شما حتما ردیف های منظم دمبل را در باشگاه ها مشاهده کرده اید، هالتر ها در کجا قرار می گیرند؟ برای انجام حرکت اسکات به غیر از وزنه دیگر به چه چیری نیاز است؟ قفسه ها و جایگاه ها دقیقا همان ابزارهایی که راحتی و بهبود در انجام حرکت ها را به ارمغان می آورند. مهم است که آنها را دقیقا بررسی کنید تا نیازهای بخش اعظمی از فضای ورزشی شما تامین شود.

خرید لوازم بدنسازی و وسایل جانبی آن از اسپرت گرام
اسپرت گرام , با بیش از ۱۵ سال سابقه حضور در عرصه طراحی, تولید و فروش تجهیزات باشگاهی, تجهیزات بدنسازی و محصولات تخصصی پزشکی ورزشی ، همراه همیشگی جامعه ورزشی کشورمان بوده و هست. در سایت اسپرت گرام طیف گسترده ای از انواع لوازم بدنسازی با بالاترین سطح کیفیت ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید انواع لوازم بدنسازی به وب سایت اسپرت گرام مراجعه کنید و کالا مورد نظرتان را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس:

۰۹۳۰۲۰۷۹۵۹۵ ، ۰۶۱۴۲۴۴۲۱۴۱۱


Facebook


Twitter


Google-plus

Rate this page